28 наурызда ЕҰУ филология факультетінің теориялық және қолданбалы тіл білімі кафедрасының филиалы болып табылатын №30 ШГ базасында. Л.Н. Гумилев атындағы «21 ғасыр мұғалімі: орыс тілін оқытудағы жаңа тәсілдер» атты ғылыми-практикалық конференция өтті.
Конференцияға ЕҰУ-нің теориялық және қолданбалы тіл білімі кафедрасының ғалымдары мен сарапшылары, No30, 16, 96 мектептерінің мұғалімдері, Quantum STEM мектебінің магистранттары қатысты.
Ғалымдар мен практик мұғалімдер жаңа білім беру технологиялары мен орыс тілін оқытудағы инновациялық тәсілдер туралы әңгімеледі.
№30 ШГ орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімдері презентациялар жасау арқылы өздерінің жұмыс тәжірибесін қорытындылай білді.
Педагог-сарапшы Тукенова А.Х.: «Орыс тілі мен әдебиеті сабақтарында оқытудың интерактивті әдістерін қолдану», педагог-шебер Гой Н.А.: «К.Д. Ушинский мен И.Алтынсариннің идеялары және қазіргі білім», педагог Ахатаева А.Б: «Орыс тілі мен әдебиеті сабақтарында жаңа технологияларды қолдану», педагог-сарапшы Нурмуратова К.А.: «Орыс тілі мен әдебиеті сабақтарында оқу құзыреттіліктерін қалыптастыру», педагог-шеберлер О.А.Немеровченко және Н.А.Гой: «Оқу сауаттылығы» блогында ҰБТ-ға дайындық» деген тақырыптармен әріптестер алдында ойларымен бөлісті.
Конференция мектеп пен университет мұғалімдерінің ынтымақтастық шекарасын кеңейтіп, мұғалімдердің озық педагогикалық тәжірибесін қорытындылауға мүмкіндік берді.

28 марта на базе ШГ №30, являющейся филиалом кафедры теоретической и прикладной лингвистики филологического факультета ЕНУ им. Л.Н. Гумилева, состоялась научно-практическая конференция «Учитель XXI века: новые подходы к преподаванию русского языка».
Участниками конференции стали ученые и эксперты кафедры теоретической и прикладной лингвистики ЕНУ им. Л.Н. Гумилева, учителя школ №30,16, 96, Quantum STEM School, магистранты.
Ученые и практикующие педагоги говорили о новых образовательных технологиях и инновационных подходах в обучении русскому языку.
Учителя русского языка и литературы ШГ №30 смогли обобщить свой опыт работы, выступив с докладами.
Педагог-эксперт Тукенова А. Х.: «Применение интерактивных методов обучения на уроках русского языка и литературы».
Педагог-мастер Гой Н.А.: «Идеи К.Д. Ушинского и И. Алтынсарина и современное обучение».
Педагог Ахатаева А.Б: «Использование новых технологий на уроках русского языка и литературы».
Педагог-эксперт Нурмуратова К.А.: «Формирование читательских компетенций на уроках русского языка и литературы».
Педагоги-мастера Немеровченко О. А и Гой Н.А.: «Подготовка к ЕНТ по блоку «Грамотность чтения».
Конференция расширила границы сотрудничества между педагогами школы и вуза, дала возможность обобщить передовой педагогический опыт учителей.

whatsapp_image_2024-04-02_at_10.14.34.jpeg

whatsapp_image_2024-04-02_at_10.14.35_1.jpeg

whatsapp_image_2024-04-02_at_10.14.35_2.jpeg

whatsapp_image_2024-04-02_at_10.14.35.jpeg