📚📚📚 2024 жылдың 23 ақпанында №30 мектеп-гимназиясында «9-сыныптардағы қорытынды аттестаттау» тақырыбында мектептің 9-сыныптарының ата-аналар жиналысы өтті. Отырыста директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Оразбаева Г.М. түлектердің ата-аналарын бітіру емтихандарының ережелерімен таныстырды. Ата-аналарға балалардың барлық кезеңдерінде: дайындық, сынақ емтихандары және қорытынды аттестаттау кезеңінде қолдау көрсету бойынша ұсыныстар берілді. Ата-аналар да қорытынды аттестацияға қатысты сұрақтарына жауап алды.

📚📚📚 23 февраля 2024 года в школе-гимназии №30 состоялось собрание родителей 9-х классов школы по теме «Итоговая аттестация в 9-х классах». На собрании выступила заместитель директора по учебной работе Оразбаева Г.М. Она ознакомила родителей выпускников с правилами выпускных экзаменов. Были даны рекомендации родителям по поддержке детей на всех этапах: подготовки, пробных экзаменах и в период итоговой аттестации. Также родители получили ответы на интересующие вопросы по итоговой аттестации.

img 2991

«9-сыныптардағы қорытынды аттестаттау» тақырыбында мектептің 9-сыныптарының ата-аналар жиналысы «9-сыныптардағы қорытынды аттестаттау» тақырыбында мектептің 9-сыныптарының ата-аналар жиналысы